AB InBev Efes Україна разом з EverGrain запускають виробництво продукції з рослинними протеїнами

Спільно з EverGrain, компанія AB InBev Efes Україна оголосила про старт проекту, який націлений на запуск продукції в основі якої будуть рослинні протеїни. Даний проект став можливим завдяки ініціативі Грега Белта, який обіймає керівну посаду в компанії EverGrain. Раніше Грег Белт працював директором у напрямку сталого розвитку в AB InBev Efes Україна.

Основними напрямками діяльності організації EverGrain на чолі з Грегом Белтом буде переробка відпрацьованих продуктів ячменю в нові продукти з рослинними білками і клітковиною. Діяльність компанії EverGrain цілком відповідає принципам сталого розвитку компанії AB InBev Efes Україна, а новий спосіб утилізації та переробки сприятиме кращій екологічній обстановці і меншій шкоді навколишньому середовищу. Сьогодні EverGrain в особі з Грегом Белтом виробляє два види продукції - EverPro і EverVita.

Завдяки новому методу переробки ячменю, який представила компанія EverGrain, залишиться чистий компонент для подальшого виробництва багатьох важливих продуктів і напоїв, де буде міститися висока харчова цінність. За прогнозами від світових експертів, такі екологічні переробки зможуть сприяти зменшенню світових соціально-економічних проблем, в тому числі і наприклад голоду.

Компанія AB InBev Efes Україна завжди підтримує подібні інноваційні проекти для створення живильного і екологічно чистого продукту. Завдяки починанням EverGrain, був закладений новий вектор розвитку по створенню більш розвиненого і комфортного існування. Також ведення подібної політики цікаво для більшості бізнес-партнерів, яких будуть цікавити продукти з рослинними протеїнами.

Тенденція сучасного світу схиляє провідні світові компанії до політики сталого розвитку, яка спрямована на безвідходне виробництво, тому вектор розвитку компанії AB InBev Efes Україна спрямований на спільну роботу з EverGrain в області подібного виробництва.

Компанія AB InBev Efes Україна відома тим, що представлена на ринку нашої країни такими брендами, як: Чернігівське, Рогань, Янтар, Stella Artois, Bud, Corona Extra, Село і люди, Де Сад та іншими відомими брендами.