Страховий ринок і робота страхової компанії «ПРОВІДНА» в умовах війни

На початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну тимчасово було зупинено роботу більше ніж 80% провайдерів компанії «ПРОВІДНА», але незважаючи на це страхова компанія досягла налагодження безперебійного надання своїх страхових послуг.

Сьогодні страховий ринок, так само як і всі інші сфери українського бізнесу, страждають від війни. Що ж стосується страховиків, то вони зіткнулися з проблемами в роботі з найперших днів повномасштабного вторгнення російської федерації. Ці проблеми залежать в першу чергу від суттєвого падіння обсягу продажу страхових продуктів.

З розповіді Голови Правління Лесі Щербакової, страхова компанія «ПРОВІДНА» ні дня не припиняла працювати, незважаючи на те, що більш ніж 80% її провайдерів зупиняли роботу в перші дні після російського вторгнення. Дійсно велика кількість аптек, клінік, СТО в Києві, Чернігові, Сумах та в інших регіонах, де проводилися бойові дії, задля особистої безпеки ставили свою роботу на вимушену тимчасову паузу. І навіть в таких надважких реаліях страхова компанія «ПРОВІДНА» продовжувала працювати і не втрачати зв'язок зі своїми клієнтами та партнерами, продовжуючи надавати свої послуги, де в цьому була необхідність. В умовах повномасштабної війни, так само, як і багато хто з інших українців, частина співробітників страхової компанії «ПРОВІДНА» переїхала у більш безпечні регіони України. Керівництво страхової компанії «ПРОВІДНА» надало можливість своїм працівникам працювати у будь-якій філії компанії в Україні. Для цього укомплектовувались додаткові робочі місця, а співробітники на місцях забезпечувались всіма необхідними інструментами та звітами для роботи.

Головні проблеми в роботі СК «ПРОВІДНА» під час війни

Найбільшим викликом для всього страхового ринку України стало суттєве зменшення обсягу страхових премій, що більш за все мало місце в березні та квітні. Страхова компанія «ПРОВІДНА» змогла диверсифікувати падіння у Херсоні, Харкові та Одесі за рахунок того, що має філії в різних куточках України. Допомогло втриматись на ринку також і те, що при розробці нормативів платоспроможності компанії були зроблені розрахунки «про запас», що й дало змогу нівелювати частину з воєнних ризиків.

Що ж стосується сьогоднішніх реалій, то вже в червні, а потім і в липні, обсяг продажу страхових продуктів в деокупованих філіях Київської, Чернігівської та Сумської областей почав зростати, також як і в центральних та західних регіонах. Частина корпоративних клієнтів, які призупиняли страхування в перші місяці війни, знову почали працювати і поновили контракти. В таких складних умовах, страхова компанія «ПРОВІДНА» розробляє також і нові пропозиції, зокрема такі, що стосуються тих своїх клієнтів, які виїхали за кордон. Компанія продовжує доопрацювання свого мобільного додатку та збільшує кількість провайдерів із телемедичних консультацій.

Не дивлячись на складнощі, з якими стикається страхова компанія «ПРОВІДНА», з початку 2022 року кількість страхових виплат клієнтам сягнула понад 150 мільйонів гривень. У той же час компанія підтримує економіку України і за аналогічний період сплатила більш ніж 46 мільйонів гривень податків в держбюджет. Сьогодні СК «ПРОВІДНА» повноцінно працює, враховуючи нинішні реалії воєнного стану: укладаються нові та пролонгуються чинні договори з клієнтами, обробляються запити клієнтів, здійснюються платежі. В умовах повномасштабної війни, страхова компанія «ПРОВІДНА» зберегла свій колектив, і надалі виконує свої зобов'язання перед клієнтами та вірить у перемогу України.