Топ-7 цікавих фактів про ОМД ДоброДІЙ

1. Унікальна технологія виробництва добрив

Процес виробництва добрива ДоброДІЙ, передбачає отримання спеціальної витяжки з гумату калію на основі рідких природних компонентів, що самі є носіями корисних речовин для рослинного організму. Опісля, дотримання та виконання всіх необхідних операцій (витримування необхідного температурного режиму, послідовності та подачі усіх компонентів), що забезпечує утворення нових біогенних сполук, які впливають на ріст та розвиток рослин. В технологічному процесі використовується багатоступенева система фільтрації всіх компонентів спочатку окремо, так і готового продукту. Багатоступенева фільтрація забезпечує можливість отримувати якісний кінцевий продукт.

2. Збалансований склад

Органічні добрива ДоброДій поєднали в собі оригінальні регулятори росту рослин природного походження, спеціальну витяжку гумінових та фульвокислот, в достатній мірі насичених природними амінокислотами. Також добриво містить магній, калій азот та сірку. Завдяки застосуванню в складі добрива ДоброДІЙ карбоксилатів біогенних металів, виготовлених за нанотехнологіями, добриво максимально насичене усіма важливими мікроелементами в халатній формі (мідь, цинк, марганець, залізо, бор, кобальт, молібден).

3. Універсальність

За рахунок оригінальної технології виробництва та правильно підібраних компонентів, добриво успішно працює на всіх сільськогосподарських культурах (зернових, бобових, овочевих, баштанних, садових та ягідних).

4. Ефективність

Застосування комплексного органо-мінерального добрива ДоброДІЙ завжди показує хороші та високоефективні результати. Завдяки дії гуматів калію покращуються смакові властивості готової продукції, підвищується вміст корисних компонентів таких як амінокислоти, білки, вуглеводи, органічні кислоти та мінеральні речовини, знижується концентрація нітратів. Покращення фізико-хімічних і біологічних властивостей грунту, збагачення його не тільки гуміновими і фульвокислотами, але макро- і мікроелементами живлення рослин.

5. Широкий спектр застосування

ОМД ДоброДІЙ успішно застосовується як для передпосівної обробки посадкового матеріалу (насіння, саджанців), так і для позакореневого підживлення рослин. Препарат повноцінно живить посівний матеріал, підвищує енергію проростання насіння та польову схожість. Органічні компоненти, що входять до складу добрива ДоброДІЙ сприяють накопиченню тривалих запасів всіх потрібних елементів живлення. Також завдяки дії головних елементів препарату – активно збільшується приріст кореневої біомаси рослин, та в повній мірі засвоюються корисні речовини з грунту.

6. Економія витрат

ОМД ДоброДІЙ поєднується з усіма засобами захисту рослин, пришвидшує їхню дію та передбачає можливість одночасного внесення їх до бакової суміші, що безумовно є істотною економією коштів. Також, необхідність покупки ПАВ «прилипача» є відсутньою, оскільки ОМД може справлятися з виконанням його функцій.

7. Потужний стресопротектор

Органо-мінеральний комплекс ДоброДІЙ зміцнює імунну систему рослин, посилює стійкість рослин до стресів та різних хвороб. Рослина активізує біохімічні та фізіологічні реакції, активно протистоїть впливу негативних факторів, таких як посуха, заморозки та інші.